GEKKOFIX 11395 samolepiaca tabuľová fólia Samolepiaca tabuľová tapeta čierna 67,5 cm x 15 m

Samolepiace

• , zakúpené v TAPETY-FOLIE.sk

tapetu som kúpila, pretože som ňou chcela oblepiť chladničku... pracovalo sa s ňou veľmi dobre a konečný výsledok v dobrom predčil všetky moje očakávania

Maximalna spokojnost.

• Super pre deti.
    • Asi nic. Len sa musí mazať na viac krat, ale to asi všetky tabule aby neostali biele šmuhy.

Som veľmi spokojná. A moji traja synovia tiež.

Samolepiace

Tabuľová samolepiaca fólia - popisovanie kriedou.

Cena je za 1bežný meter.

Fólie na metre zasielame do 15m v celku.

Maximalna spokojnost.

• Super pre deti.

Som veľmi spokojná. A moji traja synovia tiež.

• , zakúpené v TAPETY-FOLIE.sk

• skvelé, hneď sme si na fóliu písali, učili sme sa s deťmi, nie je nad názorné ukážky + šetríme papier

skvelá pomôcka na učenie s deťmi

• Splnila moje očakávania

Splnila moje očakávania

• Super tapeta

Kvalitna tapeta za dobru cenu

• , zakúpené v TAPETY-FOLIE.sk

Tabuľova fóla je perfektna!
    Ľahko sa aplikovala a výsledný efekt stojí za to!
    Obzvláštnila našu obyvačku a návštevy nám na ňu píšu svoje pozdravy.

• , zakúpené v TAPETY-FOLIE.sk

Bez problémov sme ju nalepili, funguje tak ako má, dá sa na ňu písať kriedami, aj špeciálnymi fixami.

• , zakúpené v TAPETY-FOLIE.sk

• po nalepení dobre drží na stene/neodliepa sa
    • krieda sa dá pohodlne zotrieť vlhkou handričkou

po nalepení dobre drží na stene/neodliepa sa
    krieda sa dá pohodlne zotrieť vlhkou handričkou